Pár slov o zahrádkách

Představte si, že se procházíte vlastní zahradou a přitom sedíte v kanceláři nebo v obývacím pokoji. Představte si místo, které patří jen vám a které utváříte přesně podle vašich představ. Nepotřebujete k tomu plné bankovní konto nebo moře volného času. Přesto máte možnost uvolnit svou mysl, kreativitu a hravost, kdykoli budete chtít.

Zenové zahrádky jsou esencí tisícileté tradice japonských zahradnických mistrů a skýtají široké možnosti použití. Nabízejí cestu k vyjádření vlastních myšlenek a pocitů. Pomáhají při relaxaci a v neposlední řadě jsou designovým doplňkem interiéru, který si můžete vytvořit podle své fantazie a potřeb. Kdykoli budete chtít, máte možnost poradit se s našimi specialisty, kteří vám rádi pomohou s výběrem jednotlivých prvků zahrady tak, aby byly v souladu s vaší osobností.

Zenové zahrádky od nás jsou ručně vyráběné, proto je každý kus originál udělaný s pečlivostí a láskou. Zahrádky nabízíme v předem sestavených setech nebo si je můžete sami zkombinovat tak, jak vám napoví váš vkus, nálada nebo životní situace. K dispozici máte celou řadu prvků, které symbolicky vyjádří osobnost vaší nebo třeba toho, komu se zahrádku rozhodnete darovat.

Right Menu Icon