Darujte sobě a svým blízkým klid. Darujte ZENOVOU ZAHRÁDKU

Kdy jindy, než nyní?
Dnešní doba je plná stresu. Tento rok byl pro nás všechny velkou zatěžkávající zkouškou. Všichni se snažíme situaci zapříčiněnou Covidem ustát, přežít, vydržet a více než kdy jindy potřebujeme únik, relax a odpočinek.

Naše zenové zahrádky vám toto místo a přímo u vás doma mohou poskytnout.
Zastavte se na malý okamžik a představte si, že se procházíte vlastní zahradou a přitom sedíte v kanceláři nebo v obývacím pokoji. Začněte přemýšlet úplně jinak. Možná nepřemýšlejte vůbec a nechte své podvědomí vést ruku, ve které držíte hrabičky, vytvářet obrazy, které nejste schopni nijak jinak popsat. Uvidíte, že tato prostá činnost dokáže uklidnit smysly, vyčistit hlavu a dokonce rozehnat stres a únavu.

Dopřejte tento klid i vašim blízkým, také si to zaslouží. Pořiďte jim originální dárek, zenovou zahrádku, která bude zdobit jejich dům či kancelář. Dárek plný klidu, ale zároveň i hravosti.

Naše zenové zahrádky jsou vyráběny vynikajícím truhlářem ze srdce Brdských lesů. Jsou z masivního bukového dřeva, ve dvou barevných provedeních, a několika velikostech. Každá zahrádka má navíc v základu to podstatné. Hrabičky, můstky, altánky, kameny, mechy a písek.

Objednávejte ZDE, zenové zahrádky máme skladem a odesíláme ihned. 

Right Menu Icon