kamen_2_3
kamen_10_3kamen_9_3kamen_8_3kamen_7_3kamen_6_3kamen_5_3kamen_3_3kamen_1_3kamen_11_3

Kámen 3 ks

39 

SKU: 13 Category:

Popis

Vzhled kamenů se může barevně lišit.Pokud preferujete konkrétní kámen, napište do poznámky. V opačném případě vybíráme typ kamenu náhodně.

kamenná kůra – strukturovaný kámen připomínající skálu barva zlato-hnědá
Buďte ve svém přesvědčení a svých rozhodnutích pevní jako skála. Kamenná kůra dokáže tuto vaši vlastnost a odhodlanost skvěle odrážet ve vaší zenové zahrádce. V kombinaci s jakýmkoliv pískem vytvoří nádhernou kombinaci, již skvěle doladíte vhodně zvolenými doplňky. Leštěný kámen zlato-hnědé barvy je vynikající volba pro všechny, jejichž živlem je země či se naházejí ve věku dospělosti.

kámen atlas – červený až bordo kámen s bílým žilkováním
Po dlouhé věky trpělivě vyčkával, než jím ozdobíte svou zenovou zahrádku. S potěšením vyjádří váš stoupající potenciál a schopnost spojovat a shromažďovat energie z různých zdrojů, dávat lidi různých povah dohromady. Bílé žilkování nedá zapomenout na fakt, že už máte něco za sebou a vždy rádi pomůžete dobrou radou. Atlas se hodí zejména pro ty, jejichž elementem je země či oheň a naházejí se na prahu mládí a dospělosti.

serpentín – zelený kámen v podobě valounů s bílými plochami
Zelená barva se hodí k jarnímu období, ale také k lidem, kteří chtějí vyjádřit svou touhu rozvíjet se všemi směry. Zároveň je serpentín kamenem, který otvírá prostor vašim mentálním schopnostem a přináší zklidnění, které oceníte při meditaci. Hledáte-li způsoby, jak najít kontrolu nad svým životem a získávat nové znalosti a dovednosti, pak je serpentín tím správným prvkem ve vaší zenové zahrádce.

pískovec – oranžovo bílý v podobě valounů
Obyčejný pískovec není tak úplně obyčejný kámen. Pískovec je typickou intuitivní volbou většiny lidí, kteří tíhnu k zemskému živlu. Oranžová barva reprezentuje zrání pozdního léta a také zralost dospělého člověka. Takový člověk dokáže dobře poradit a nezříká se odpovědnosti, pokud je mu svěřena. Chcete-li zdůraznit své vůdcovské schopnosti, je pískovec trefa do černého.

pískovec onyxový – žluto bílý ve vrstvách v podobě valounů
Přestože se pískovec nejeví nijak zvláštně, je to trefa do černého pro všechny lidi spřízněné se zemským živlem. Žlutobílá barva Symbolizuje přechod mezi dospělým a zralým věkem, patří také do doby přechodu mezi létem a podzimem. Žlutobílým pískovcem vyjadřujete svou moudrost a smysl pro zodpovědnost. Podtrhněte své dovednosti vedení lidí žlutobílým pískovcem.

vápenec – čistě sytě bílé valouny
Na prahu podzimu a také v pokročilejším lidském věku vás bílý vápenec propojí se zemským elementem. Bílá barva symbolizuje moudrost a duchovní očistu. Zároveň s tímto kamenem snadněji promění své vize ve skutečnost. Vápenec vám totiž dodá potřebnou sílu vůle a bude dobrým rádcem při rozlišování mezi důležitým a nepodstatným.

žula – valouny šedé barvy s tmavými skvrnami
Šedá barva nemusí být jen synonymem nudy, zvláště když jde o její důstojnou podobu v podobě žuly. Tento kámen propojuje vodní a zemský element, propojuje moudrost, fyzickou sílu a vytrvalost a zvýší vaše diplomatické a vyjednávací schopnosti. Umístění žuly do severovýchodní části zahrady pomůže vašemu seberozvoji, jihozápadní poloha zlepší vaše vztahy s okolím. Stále si myslíte, že šedá žula je jen obyčejný kámen?

růžový vápenec – světle růžové valouny s červenými skvrnami
V horkém létě, stejně jako v době mezi mládím a dospělostí, je růžový vápenec vazbou ohnivého a zemského elementu. Je to kámen, jehož růžová barva s červenými skvrnami vyjadřuje rozhodnost a odhodlání. Zároveň v sobě nese energii, která pomáhá přeměňovat myšlenky v činy a naplňovat tak vlastní vůli. Pokud hodláte zúročovat svou moudrost a hledáte rádce při určování, co je podstatné, pak je růžový vápenec tím pravým pomocníkem.

bílý mramor – světle bílé valouny
Bílý mramor symbolizuje spojení se zemí, jeho bílá barva je vhodná zejména na podzim či ve fázi stárnutí. Je to kámen, který pomáhá rozlišovat, co je v záplavě malicherností důležité. Zároveň přináší trpělivost a dovednosti přemýšlet v praktické rovině. Bílý mramor nezklame nikoho, kdo touží po nalezení jasného směru ve změti chaotických podnětů.

šedý mramor – tmavě šedý kámen s občasným bílým žíháním
Na prahu podzimu a také v pokročilejším lidském věku je šedý mramor vazbou k zemskému elementu. Bílé žíhání zároveň poukazuje na ochrannou povahu tohoto kamene. Šedý mramor pomáhá určit jasný směr pro ty, kteří se na své cestě životem ocitli v nejistotě. Hledáte-li způsob, jak si určit jasný směr a vymanit se ze zmatené uspěchanosti, bude šedý mramor výborným prvkem ve vaší zahradě.

Vzhled kamenů se může barevně lišit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kámen 3 ks”